23:20 / E Shtunë, 25 Maj 2024 / G T

Albina Kelmendi e “dridhë” Suharekën me këngën e Hajredin Pashës, para kupave të Ballkanit

Skuadra e Ballkanit sot mori titullin e Superligës së Kosovës, pasi zhvilloi ndeshjen e fundit të këtij edicioni me Prishtinën në shtëpi.

Një mbrëmje e gjatë është në qytetin e Suharekës, pasi po festohet jo një titull, por dy, shkruan Indeksonline

May be an image of 1 person, accordion, violin and crowd

Si mysafire speciale në këtë mbrëmje feste te ekipi i Ballkanit është edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Albina Kelmendi – e cila po e “kallë” me këngën e Hajredin Pashës.

Kujtojmë që Ballkani përveç Superligës së Kosovës, ditë më parë fitoi edhe Kupën e Kosovës, duke i kompletuar dy tituj këtë edicion fantastik të djelmoshave dhe trajnerit Ilir Daja./Indeksonline/