23:26 / E Hënë, 04 Mars 2024 / AR

Albina Kelmendi po vjen me ‘Dada’

Krijuesja e shumë hiteve, Albina Kelmendi, ka gati në këngë të re.

Duke ndarë pak nga klipi ajo zbuloi edhe titullin e këngës.

‘Dada’ titullohet projekti i cili po vjen së shpejti dhe nga pamjet e publikuara shihet se ka realizuar një videoklip mjaftë artistik./Indeksonline/

https://www.facebook.com/share/r/2uEP5dpprPbADtbA/?mibextid=WC7FNe