17:11 / E Martë, 26 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Alesia Noka me fotosesion të ri, shikoni sa bukur duket (Foto)

Alesia Noka shumë shpejt vjen me fotosesion të ri.

Modelja shqiptare, shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe jo rastësisht është edhe më e kërkuara- shkruan Indeksonline.

Kësaj radhe, Alesia ka treguar asetet e saj trupore me anë të së cilave dukshëm provokon./Indeksonline/

Temat: