00:00 / E Hënë, 03 Tetor 2022 / AR

Alex Rodriguez flet për martesën e Jennifer Lopez: I uroj më të mirat

Alex Rodriguez në daljen e fundit është ndalur edhe tek ishi i tij, Jennifer Lopez.

Ai ka reaguar për herë të parë pas dasmës së saj me aktorin Ben Affleck.

“Me Jennifer ishte një përvojë e mirë. I uroj asaj dhe fëmijëve, të cilët janë të zgjuar, të bukur dhe të mrekullueshëm, u uroj atyre më të mirat,”, tha Rodriguez.

Rodriguez ka qenë i martuar me Cynthia Scurtis, por çifti, të cilët kanë ka dy fëmijë adoleshentë, finalizuar divorcin në vitin 2008.

Pas ndarjes nga bashkëshortja, ai u lidh me një sërë emra me famë botërore si Madonna, Cameron Diaz dhe Kate Hudson.