18:53 / E Mërkurë, 11 Shtator 2019

Alex Rodriguez ka vendosur ti ftoj ish të dashurat në dasmën me Jennifer Lopez

I dashuri i këngëtares e aktores së njohur botërore Jennifer Lopez, Alex ka bërë një deklaratë të ‘çuditshme’ në prag të dasmës së tyre, transmeton Indeksonline.

Ai tha se ende nuk di se çfarë do të veshë në dasëm, ose ku do ta mbajë dasmën.

Alex në një intervistë në emisionin e Michael Strahan me shaka kishte deklaruar se do ti ftoj edhe ish të dashurat e tij.

Ai ishte i martuar me Cynthia Scurtis nga 2002 deri në 2008 me të cilën ka dy vajza, Natasha dhe Ella.

Kujtojmë që Alex dhe Jennifer janë të lidhur nga viti 2017. /Indeksonline/

LOS ANGELES, CA – OCTOBER 09: (L-R) Bebe Rexha, Jennifer Lopez, and Alex Rodriguez attend the 2018 American Music Awards at Microsoft Theater on October 9, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Mazur/AMA2018/Getty Images For dcp )