08:30 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Alketa për “mësysh”, shikoni se si është dukur mbrëmë!

Alketa Vejsiu ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

E veshur me fustanin ngjyrë të kaltër kombinuar me aksesorët dhe grimin e theksuar, Alketa dukej shumë në formë.

“Duke shijuar shfaqjen” ka shkruar ajo në këto imazhe. /Indeksonline/

Temat: