13:36 / E Shtunë, 06 Qershor 2020

Alketa Vejsiu e mahnitshme buzë detit

Është prej fytyrave më të dashura të ekraneve shqiptare.

Moderatroja e njohur, Alketa Vejsiu krahas suksesve në televizion është edhe një biznesmene dhe drejton linjën e veshjeve “Class by Alketa Vejsiu”.

Prezantuesja shpesh herë promovon veshjet personalisht duke realizuar fotosesione të ndryshme.

Njëjtë veproj edhe këtë herë, ku prezantoj koleksionin e ri me një set të fotografive pranë plazhit.

“Gati për një shëtitje buzë detit pas një dite plazhi me fustanet e koleksionit të ri”, shkruan Alketa teksa duket mahnitë dhe atraktive në një fustan elegant me ngjyrë të verdhë.

Rikujtojmë që në shkurt të këtij viti Alketa prezantoj në festivalin e njohur evropian “Sanremo”./Indeksonline/

Mos i humb