08:25 / E Shtunë, 26 Tetor 2019 / indeksADMonline

Anastasia në veshje të ngushtë, ekspozon linjat ‘përvëluese’

Modelja e njohur e Instagramit, Anastasia Kvitko sjell gjatë gjithë kohës imazhe të ndryshme provokuese.

24 vjeçarja edhe së fundi në një veshje të ngushtë dhe të shkurtër ka ekspozuar linjat ‘bombastike’, shkruan Indeksonline.

Anastasia vuri në pah pikat e saj të forta, teksa në focus kisht të pasmet ‘gjigante’ e që dukej tejet seksi dhe në formë.

Modelja ruse ndryshe është e ndjekur nga mbi 10 milionë persona në Instagram dhe shpesh herë konsiderohet si rivalja e Kim Kardashian./Indeksonline/