23:13 / E Diele, 24 Qershor 2018

Amber i vë “flakën” Instagramit me fotografi e video provokuese

Amber Rose ka qenë jo shumë e përfolur në mediat rozë përgjatë kohës së fundit.

Por sot ajo ka vendosur të publikojë një fotografi që sigurisht do të komentohet gjatë.

Përpos kësaj ajo ka treguar edhe se si duket me flokë të gjata, madje duke realizuar një video e që duket shumë më bukur se me flokë të shkurtuara siç jemi mësuar ta shohim prej kohësh.

E në fotografinë e saj më mirë të mos e shohin, tejet provokuese dhe shumë tërheqëse./Indeksonline/

🤗😍😘

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on