00:26 / E Enjte, 27 Qershor 2019

Anastasia e bukur shumë, në çdo pozë duket si ‘llokum’

Anastasia Kvitko është njëra ndër modelet më provokative ndonjëherë.

Bukuroshja ruse e cila njihet edhe ndryshe si rivalja më e madhe e Kim Kardashian, nuk përton që herë pas here të pozojë e gjitha e zhveshur, shkruan Indeksonline.

Kvitko, dukshëm mburret me linjat e trupit të saj dhe këtë e ka thënë disa herë.

Më poshtë mund të shihni pozat më të ‘nxehta’ të realizuara ndërkohë. /Indeksonline/