17:54 / E Hënë, 14 Janar 2019

Anastasia krejtve ua kalon, trupin e saj edhe Kim Kardashian mund ta xhelozojë!

Modelja ruse konsiderohet si një nga femrat më seksi në planet.

Anastasiya Kvitko edhe një herë e ka dëshmuar këtë epitet, shkruan Indeksonoline.

E njohur për format e saj super seksi, ajo në disa imazh në Instagram ka treguat linjat ‘bombastike’ në bikini të bardha.

Ishte gjoksi i saj ‘gjigant’ dhe linjat impresive të 24 vjeçares që morën gjithë vëmendjen.

Padyshim me këto linja që ajo posedon edhe Kim Kardashian do ia kishte lakmi.

Sigurisht ajo dukej tmerrësisht seksi dhe e ‘zjarrtë’ në këto imazhe të reja./Indeksonline/