18:11 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Anastasia Kvitko dhe asetet e saj të bollshme (Foto)

Anastasia Kvitko ka shtuar dukshëm në peshë.

Bukuroshja ruse, megjithëse kujdeset bukur shumë për linjat e saj trupore ajo duket më e plotë se sa zakonisht- shkruan Indeksonline.

Kvitko, edhe njëherë ka treguar se është kënaqur me format e saj trupore.

Një trup si të Anastasias shumë femra mund vetëm ta ‘ëndërrojnë’, këto asete të bollshme vështirë t’i keni … /Indeksonline/