00:09 / E Enjte, 15 Gusht 2019

Anastasia Kvitko prapë e tepron, asetet e saj krejt na i tregon!

Anastasia Kvitko nuk e ka ndërmend të ndalet.

Bukuroshja e njohur ruse, edhe njëherë ka ekspozuar më shumë se që duhet, duke nxjerrë në pah linjat seksi që gëzon, shkruan Indeksonline.

Linjat e saj trupore padyshim që janë kaq perfekte, dhe secila femër mund t’i xhelozojë.

Kujtojmë faktin se Kvitko njihet si njëra ndër rivalet kryesore të Kim Kardashian. /Indeksonline/