22:26 / E Hënë, 24 Shkurt 2020

Anastasia me këtë trup, e lë në hije Kim Kardashian dhe secilën femër tjetër

Anastasia Kvitko është njëra ndër femrat më seksi në botë.

Jo rrallë herë ajo publikon fotografi nga më të ndryshmet, duke nxjerrë në pah linjat e trupit të saj, shkruan Indeksonline.

Madje, Kvitko nuk përton të tregojë edhe më shumë se që duhet dhe këtë e bën pa fije turpi.

Padyshim me këto forma trupore Kim Kardashian mbetet shumë larg saj. /Indeksonline/