16:52 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

Anastasiya thyen gjitha limitet në paraqitjen e fundit

Modelja e njohur Anastasiya Kvitko njihet për format e saj trupore me anë të së cilave ka arritur të ndiqet nga miliona fansa, shkruan Indeksonline.

Ajo tanimë veprimtarinë e saj si modele po e zhvillon në Los Anxhelos dhe po vazhdon të befasoj publikun me pozat e saj.

Kujtojmë që ajo njihet edhe si një nga ‘rivalet’ kryesore të Kim Kardashian sa i përket formave trupore. /Indeksonline/