21:15 / E Hënë, 30 Janar 2023 / GF

Andi ngjyrosë vetullat për Prime, Gresa dhe Vedati i dalin kundër (Video)

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Andi i ka ngjyrosur vetullat duke u bërë gati për spektaklin e sotëm Prime.

Por, këtë veprim nuk e kanë pëlqyer dy prej banorëve kastit, Gresa dhe Vedati.

Dyshja e kanë kritikuar Andin për ngjyrosjen “e tepruar” të vetullave, ndërsa i kanë thënë se duken “katastrofë”.

Gjithsesi, për më shumë detaje ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.