20:45 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Andrra ia shton hijeshinë festave të fundviti, shfaqet elegante dhe plotë sharmë

Andrra Destani u bë e njohur që nga martesa e saj me këngëtarin, Sinan Hoxha.

Ajo është shëndërruar në një figurë të përfolur edhe për shkak të sharmit dhe bukurisë së saj natyrale, shkruan Indeksonline.

Andrra është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ajo herë pas here publikon imazhe nga përditshmëria e saj.

Së fundi, Andrra ka treguar se gati për festat e fundviti, afër një bredhi të stolisur ajo dukej aq elegante dhe e bukur në kostum të bardhë./Indeksonline/