15:57 / E Shtunë, 09 Nëntor 2019

Angela Martini me poza që në fëmijëri: E gjitha filloi në Shkodër

Është një prej modeleve më të suksesshme shqiptare dhe një prej femrave më seksi.

Angela Martini e cila prej vitesh jeton në Amerikë mbete prezentë për adhuruesit e saj edhe përmes rrjeteve social, shkruan Indeksonline.

Së fundi ajo hapi arkivin për të sjellur një fotografi simpatike nga fëmijëria, ndërsa thotë që karriera e saj si modele fillojë që nga ajo kohë.

“E gjitha filloi në Shkodër”, ka shkruar Angela në mbishkrimin e fotos.

Ndryshe, modelja nga Shqipëria së shpejti pritet të sjell librin e saj autobiografik “Dashuri, shpresë, dritë”./Indeksonline/