19:55 / E Diele, 25 Gusht 2019

Angelina Jolie: Po përpiqem të mos qaj

Angelina Jolie po e mbush jetën e saj me të qeshura pasi luftoi me lotët javën e kaluar, andaj edhe e dërgoi familjen e saj në Disneyland gjatë fundjavës.

Vetëm disa ditë pasi dërgoi fëmijën e madh në Maddox në universitet në Korenë e Jugut, nëna e gjashtë vjeçarit mblodhi katër nga fëmijët e saj për një argëtim në diell, transmeton Indeksonline.

Ajo foli emocionalisht: ‘Po përpiqem të mos qaj’.

“Ne kemi qenë këtu pak kohë më parë kur shkuam për herë të parë në Yonsei dhe pastaj u kthyem përsëri.”

Kohët e fundit Angelina foli për ndarjen e saj nga Brad, duke pranuar se vitet e kaluara ‘nuk kanë qenë më të lehtat’.

Angelina u nda nga Brad, në Shtator 2016 pas dy vitesh martesë dhe 12 vjet së bashku.

Në mes të procedurave të divorcit, kanë luftuar në gjykatë mbi kujdestarinë e fëmijëve të tyre, kështu që nuk është për t’u habitur që aktorja është ndjerë e mërzitur.

Angelina shpjegoi “Unë jam si të gjithë dhe sidomos këto vitet e fundit nuk kanë qenë më të lehta dhe nuk jam ndjerë shumë e fortë”./Indeksonline/.