15:01 / E Enjte, 02 Nëntor 2017

Anglia zbulon listën kundër Gjermanisë dhe Brazilit (Foto)

Anglia ka zbuluar listën e të ftuarve për dy ndeshjet e radhës, shkruan indeksonline.

Treluanët do të luajnë kundër Gjermanisë me 10 nëntor dhe kundër Brazilit me 14 nëntor.

Kjo është lista e të ftuarve:

Mos i humb