22:16 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Anita Muçaj sapo bëri një selfie me Ramush Haradinajn! Shkëlqen çifti rrugëve të Prishtinës

Edhe pse kryeministër i vendit Ramush Haradinaj gjithnjë gjen kohë edhe për bashkëshorten e tij, Anitën. E kjo e fundit dashurinë që e ka për Ramushin e ka dëshmuar në shumë raste, shkruan Indeksonline.

Anita së fundmi ka hedhur një fotografi në rrjetin e saj social Instagram një fotografi ku shihet në krahët e bashkëshortit të saj, kryeministrit Haradinaj. Çifti si gjithmonë po shkëlqejnë dhe po duken tejet të lumtur./Indeksonline/