19:29 / E Premte, 03 Korrik 2020 / indeksADMonline

Anita uron Ramushin për ditëlindje: Ti je gjenerali i zemrës sime

Sot po feston ditëlindjen, Ramush Haradinaj dhe në këtë ditë të veçantë ai ka pranuar urime të shumta.

Por, një urim të veçantë për Raumshin erdhi pikërisht nga bashkëshortja e tij, Anita Haradinaj, shkruan Indeksonline.

Anita në një status të gjatë në rrjetet sociale ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta urua Ramushin.

Ajo ndër tjera i rikujtoj Ramushit se ajo është dhurata më e bukur e ditëlindjes së tij.

Më poshtë urimi i plotë i Anitës pa ndërhyrje:

Nuk dua te t’a heq asnje grade e yll si gjeneral ushtrie e komandant i Luftes veq dua t’i shtoj nja dy me shume.
Ti je gjenerali i zemres sime, e gjeneral i dashurise se Gjinit, Hanes dhe Trimit,
Te duam perjete Ramush Harandinaj! Gezuar Ditelindja e une edhe sot vazhdoj te mendoj qe jam dhurata me e bukur e ditelindjes sate! Gezuar 17 vjet bashk me te mira e te kqija