19:48 / E Premte, 09 Dhjetor 2022 / Andronika

Antidroga në Big Brother, narkotikët bëhen arsye?

Shtëpia më e madhe në Kosovë, Big Brother, pati vizitë nga Antidroga sot.

Burimet e IndeksOnline nga autoritetet zyrtare kanë thënë se Antidroga po i interviston banorët, nën dyshimin se të njëjtit po konsumojnë narkotik në ambientet e shtëpisë.

Banorët e dyshuar se konsumuan lëndë narkotike janë: Gjon Karrica i njohur si Lugati, Stresi, Getinjo dhe Arta. /IndeksOnline/