19:59 / E Premte, 09 Dhjetor 2022 / MSH

Antidroga zbarkon në BBVK, këta janë të dyshuarit që rrezikojnë akuzën nga konsumi i narkotikëve

Indeksonline raportoi më herët se Antidroga është aktivizuar brenda Big Brother VIP Kosova, nën dyshimin se banorët po kosnumojnë narkotikë.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se banorët: Gjon Karrica, i njohur si Lugati, Stresi, Getinjo dhe Arta, janë intervistuar.

Ndaj të njëjtëve pritet të ngriten akuzë, raporton Indeksonline.