18:39 / E Mërkurë, 05 Gusht 2020

Anxhela shfaqet atraktive, thotë “Lujta”

Pika e fortë e saj janë baladat, por duket se këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri, kësaj radhe do t’vjen më diçka më verore dhe ritmike.

Kështu të paktën na shfaqet artistja përmes një fotografie në Instagram, derisa duket se kënga do ta këtë titullin „Lujta“.

Gjithsesi Anxhela duket mjaftë në top formë./Indeksonline