22:13 / E Mërkurë, 11 Shtator 2019

Anxhelina hap këmbët, ndërkaq lajmëron fansat se është “tigreshë” e Deçanit

Këngëtarja dhe modelja Anxhelina Hadërgjonaj po vazhdon me foto provokative në rrjetet sociale.

E këtë ajo e ka bërë edhe në fotot e saj më të fundit ku Anxhelina përsëri shihet në elementin e saj, shkruan Gazeta Express.

E në këtë rast, ajo ka bërë një foto në New York ku ka pasur të veshur një fustan të shkurtër për të vënë në pah linjat e saj trupore.

Me interesante është ajo se Anxhelina ka treguar se prej nga e ka prejardhjen nga Deçani.

“Jam nga Deçani dhe jam kryelartë”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Anxhelina është vajza e këngëtares se njohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj.