15:56 / E Enjte, 24 Tetor 2019 / indeksADMonline

Anxhelina ekspozon linjat trupore në bikini

Këngëtarja shqiptare Anxhelina njihet për talentin e saj në muzikë dhe zërin e veçantë që e karakterizon, shkruan Indeksonline.

Ajo gjithashtu njihet edhe si vajza e këngëtares së njohur Alberie Hadergjonaj, e që duket se i ka ngjarë shumë nënës sa i përket bukurisë dhe formave trupore.

Këtë e ka dëshmuar me anë të paraqitjes së fundit ku ka ekspozuar format trupore në bikini.

Ajo ka vënë në pah linjat e përkryera trupore derisa po freskohej në një pishinë në Turqi.

Kujtojmë që në Qershor të vitit 2011 Anxhelina Hadergjonaj morri pjesë në Top Fest 8 me këngën “Kjo Jetë S’mjaftoi”, ku u vlerësua me çmimin “Artisti i ri më i mirë”. /Indeksonline/