11:32 / E Mërkurë, 11 Dhjetor 2019

Anxhelina zbërthen këmishën, duket kaq atraktive

Anxhelina Hadërgjonaj duket përherë me stil dhe tërheqëse.

Ajo rrëmben vëmendjen me secilën paraqitje, e që janë të shpeshta në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja bukuroshe edhe në një fotografi që ka publikuar së fundi u shfaq më atraktive se asnjëherë më parë.

Në një veshje unike me ngjyrë të zezë, ajo nuk hezitoj të zbërthej këmishën për të ‘zbuluar’ gjoksin e saj seksi.

Bukuroshja shqiptare mahniti me dukjen e saj impresive dhe çdo herë joshëse./Indeksonline/