19:29 / E Martë, 16 Korrik 2019

Aplikacioni që po bën ndryshim drastik Eni, Greta dhe Genci pas shumë vitesh nuk njihen

Aplikacioni ‘FaceApp’, është duke u përdorur pothuajse nga të gjithë artistët e estradës.

Aplikacion ky që po bën ndryshim në fytyrë duke treguar se si do të duken njerëzit në fazën e pleqërisë.

Edhe këngëtarët Eni, Greta Koçi dhe Genc Prelvukaj e kanë përdorur këtë app.

Ishte Eni ajo e cila publikoi fotografi se si duken më shumë rrudha në fytyrë.

Ata nuk po duken edhe aq mirë, epo shpresojmë se nuk do të plaken në këtë formë.

Shihni imazhet më poshtë:

Indeksonline/