21:11 / E Mërkurë, 30 Tetor 2019 / indeksADMonline

Arban Osmani bashkë me djalin e saj festojnë Halloween-in

Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani, është një personazh majft i dashur për publikun shqiptar.

Ajo kohëve të fundit ka qenë mjaft e përfolur nga mediat rozë, për shkak të lidhjes së saj të re me rexhisorin Eduart Grishaj.

Ndërsa personi më i dashur në jetën e saj mbetet djali i saj i vogël me të cilin kalon shumicën e kohës.

Njejtë ka bërë edhe në paraqitjen e fundit, ku është shfaqur me Jonin, djalin e saj duke festuar festën e Halloween-it.

“Zakonisht i festojmë festat një javë para dhe një javë mrapa” : ka shkruar Arbana në paraqitjen e saj të fundit. /Indeksonline/