19:21 / E Premte, 31 Janar 2020 / indeksADMonline

Arbnora Ademaj shkëlqen, në të zeza vëmendje rrëmben

 E gjatë, e bukur dhe e talentuar, kjo është Arbnora Ademaj e cila përherë mahnit me paraqitjet.

Bukuroshja kosovare, e cila ka linja të përkryera zgjon vëmendje në secilën fotografi që sjell në rrjetet, ashtu siç ka bërë edhe kësaj radhe.

Ish-Missi dhe moderatorja e njohur së fundi ka pozuar e tëra në të zeza duke theksuar format seksi dhe trupin shtatgjatë.

Ajo dukej elegante, atraktive dhe me plotë stil.

Ndryshe, Arbnorën shumë shpejt do ta shohim edhe si aktore në kinematografin turke./Indeksonline/