18:28 / E Shtunë, 02 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ardian Bujupi sapo ua thej zemrën vajzave! Këngëtari jep detaje që është në lidhje (Foto)

Ardian Bujupi është një nga këngëtaret që falë talentit të tij ka arritur të prek skena të mëdha muzikore. Përveç me talentin e tij dhe hitet që ka nxjerrë ai është dhe ëndrra e shumë vajzave, mirëpo ky i fundit duket që nuk është i vetëm, shkruan Indeksonline.


Këngëtari së fundmi në rrjetin e tij social Instagram ka postuar disa fotografi në të cilat jepet detaje se ai është vet i dyti.


Madje Ardiani ka zgjedhur një vend turistik për ta kaluar vikendin, e një fotografi tregon se si ai është i shoqëruar nga një person tjetër. Kjo jep edhe sinjalin e parë nga ana e tij që ai tashmë ka nisur një lidhje dashurie./Indeksonline/