12:14 / E Diele, 24 Qershor 2018 / indeksADMonline

Ardit Gjebrea i nervozuar me vendimin e FIFA-s: Shaqiri e Xhaka nuk e treguan gishtin e mesit (Foto)

Këngëtari shqiptar Ardit Gjebrea përmes llogarisë së tij Instagram është shprehur të jetë i habitur dhe në të njëjtën kohë i nervozuar me vendimin e FIFA-s kundrejt dy futbollistëve kosovarë Granit Xhakës e Xherdan Shaqirit, shkruan Indeksonline.

Dy futbollistët mund të dënohen nga FIFA për shkak se pas golave që shënuan ndaj Serbisë kanë bërë simbolin e shqiponjës.

Ky ështe reagimi i këngëtarit dhe show menit shqiptar: