16:46 / E Martë, 12 Shkurt 2019

Argjentina Ramosaj në vendin e preferuar të saj, Bjeshkët e Rugovës

Këngëtarja kosovare, Argjentina Ramosaj është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare.

Përveç sukseseve që ka shënuar që nga debutimi i saj, ajo komentohet edhe për jetën e saj personale dhe shëtitjet që bën.

Artistja madje përmes imazheve që poston në rrjete sociale ka treguar që është e pasionuar pas turizmit malor.

Së fundmi vjen me një fotografi nga Bjeshkët e Rugovës ku duket kaq me stil në mes të borës./Indeksonline/