19:43 / E Hënë, 11 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ari Blue ky fustan është kaq i shkurtë, megjithatë … (Foto)

Këngëtarja e njohur, Ari Blue po merr pjesë në xhirimet e programit të vitit të ri në sheshin 21.

Blue, është pritur para fansave të shumtë, shkruan Indeksonline.

Fustani i kuq dhe tejet i shkurtër që ajo mban veshur, bëjnë që ajo të duket kaq seksi dhe provokuese.

Ari janë thjeshtë xhirime, mos e tepro … /Indeksonline/