12:04 / E Enjte, 02 Korrik 2020

Ariana Grande s’i lë stërvitjet, paraqitet në top formë nga LA

Këngëtarja e njohur, Ariana Grande, së fundmi festoi ditëlindjen me ç’rast bëhet 27 vjeçe.

Ajo u pa rrugëve të Los Angelesit, derisa po dilte nga palestra ku po stërvitej, shkruan Indeksonline.

Ra në sy forma fantastike trupore e saj, që duket se po i kushton mjaftueshëm kohë në palestër për një dukje të tillë.

Këngëtarja e talentuar dhe krijuesja e shumë hiteve, me një veshje të zezë që i vinte në pah linjat trupore, mori vëmendjen e publikut e të mediave rozë. /IndeksOnline/

Mos i humb