10:43 / E Enjte, 13 Qershor 2019

Arilena Ara tregon trupin seksi në Kaliforni

Arilena Ara dita-ditës po vazhdon të ngjes shkallët e suksesit.

Këngëtarja nga Shqipëria që u bë e famshme edhe përtej kufijve me hitin “Nëntori”, momentalisht po qëndron në Amerikë.

Ajo ka postuar një fotografi nga Kalifornia teksa shfaqet provokuese në veshje sportive, duke vënë në pah linjat trupore që i duken mjaftë të tonifikuara dhe mbi të gjitha seksi./Indeksonline/