23:34 / E Enjte, 25 Qershor 2020 / indeksADMonline

Arilena joshëse dhe natyrale, linjat e saj s’duan koment fare

Arilena po shijon pushimet e para verore nga ku edhe po sjell imazhe.

Në një fotografi të radhës ajo ka theksuar supet linjat në bikini, ndërsa shihet natyrale dhe e thjeshtë.

Këngëtarja e njohur ndonëse njihet për thjeshtësinë e sja, këtë herë ishin format e trupit dhe ekspozimi i tyre që morën gjithë vëmendjen.

Ndryshe, Arilena është përfaqësuesja e këtij viti e Shqipërisë në Eurovison i cili ndryshe nga herët e tjera, këtë vit për shkak të pandemisë Covid-19 u mbajt në platformën online./Indeksonline/