20:41 / E Mërkurë, 13 Nëntor 2019

Arilena nuk e ka problem, ekspozon linjat në top formë

Këngëtarja Arilena Ara, edhe pse e re në moshë, ka arritur të rrëmbej vëmendjen e fansave me talentin e saj për muzikën, shkruan Indeksonline.

Me këngët e saj ajo ka arritur të bëj për vete një numër të madh të fansave.

Përtej muzikës, ajo është një femër mjaft atraktive dhe këtë nuk heziton ta shpreh përmes paraqitjeve të saj nëpër rrjetet sociale.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ku ajo është shfaqur në një formë të mirë, duke ekspozuar format trupore. /Indeksonline/

Mos i humb