21:47 / E Premte, 29 Maj 2020

Arilena plotë shkëlqim, në fotosesionin e ri duket yll

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara krahas zërit unik, njihet edhe për paraqitjet  e saj.

Bukuroshja nga Shqipëria vjen çdo herë mahnitëse, ndërsa guxoj të shfaqet edhe natyrale.

Këtë herë Arilena ka realizuar fotografi të reja në të cilat shihet në formë të mirë dhe goxha atraktive.

E veshur në një bluzë të thjeshtë me ngjyrë të bardhë, flokë bionde, Arilena ishte përplot shkëlqim.

Kujtojmë që Arilena ishte përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision./Indeksonline/