17:22 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Armina Mevlani vjen sensuale vetëm në të brendshme

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është tejet aktive në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht publikon imazhe të ndryshme dhe fotosesione të shumta, shkruam Indeksonline.

Këtë herë Armina ka realizuar një fotosesion pa ngjyra vetëm në të brendshme.

Sensuale dhe seksi u paraqitë kësaj radhe ish-missi.

Ndryshe, Armina është e komentuar edhe për jetën e saj private, ajo është e fejuar me djalin e Sali Berishës, Shkëlzenin./Indeksonline/