09:43 / E Enjte, 26 Mars 2020

Arrestohen 25 persona nga Policia e Kosovës

25 persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës, në 24 orëshin e fundit.

13 prej tyre janë dërguar në mbajtje, kurse një në ndalim policor.

Arrestimet kanë të bëjnë me raste të ndara dhe vepra të ndryshme./indeksonline/

Mos i humb