10:20 / E Shtunë, 18 Maj 2024 / FR

Arrestohen burrë e grua në Pejë, u përleshën ndërmjet vete

Një çift në Pejë janë arrestuar pasi ata nën ndikimin e alkoolit janë rrahur ndërmjet vete.

Policia e Kosovës njofton se me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Pejë 17.05.2024-23:20. Raportohet se janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovarë (burrë e grua), pasi që të njëjtit nën ndikim të alkoolit janë rrahur mes veti. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.