10:06 / E Premte, 19 Tetor 2018 / indeksADMonline

Arrestohen tre shtetas të Shqipërisë për falsifikim monedhash

Tre persona, shtetas të Shqipërisë janë arrestuar ditën e djeshme në Prishtinë.

Te ta është gjetur dhe konfiskuar një kartëmonedhë prej 500 eurosh e falsifikuar, kurse të njëjtit janë intervistuar ku dy prej tyre janë dërguar në mbajtje./Indeksonline/