08:52 / E Martë, 28 Maj 2024 / A. M.

Arrestohet Abedin Likaj

Njësiti i hetimeve të sektorit rajonal DRP – Prizren më 27.05.2024 ka arritur që të lokalizonte dhe arrestonte të dyshuarin A. L (viti i lindjes 1957, mashkull kosovar shqiptar).

Ai në prani të avokatit mbrojtës është intervistuar. Indeksonline mëson se bëhet fjalë për Abedin Likajn.

Në lidhje me këtë është informuar prokurori i rastit, i cili ka lëshuar aktvendim për ndalim të dyshuarin për 48 ore . Rasti është nën hetime!