12:20 / E Premte, 17 Gusht 2018

Arrestohet deputetja e Vetëvendosjes Saranda Bogujevci

Policia e Kosovës ka arrestuar deputeten e Vetëvendosjes, Saranda Bogujevci.

Kjo pasi ajo bashkë me aktivistë të tjerë kanë hedhur ngjyrë në drejtim të Policisë dhe ndërtesës, transmeton Indeksonline.

Po ashtu, bëhet e ditur se ka edhe të tjerë të arrestuar./Indeksonline/