10:01 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Arrestohet një person pasi kanosë babain e tij

Në Prishtinë është arrestuar një mashkull, pasi që i njëjti ka kanosur babain e tij, njofton Policia e Kosovës, transmeton Indeksonline.

Tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një thikë, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje./Indeksonline/

Temat: