11:21 / E Diele, 08 Tetor 2017 / indeksADMonline

Arrestohet pasi gjuan me armë në aheng

Një person në Prizren është arrestuar pasi ka shtënë me armë zjarri në një aheng familjar.

Rasti ka ndodhur në rrugën Dërvish Salihu.

Policia më pas e ka shoqëruar në stacionin policor të dyshuarin dhe i ka konfiskuar një pistoletë ndërsa në vendngjarje janë gjetur dhjetë gëzhoja.

Pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit është liruar./AktivPress