11:29 / E Premte, 27 Janar 2023 / S Z

Arrestohet pasi kërcënoi ish të dashurën

Një person është arrestuar në Malishevë, pasi që kishte ngacmuar dhe kërcënuar përmes rrjeteve sociale, ish të dashurën e tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi i njëjti në vazhdimësi kishte ngacmuar dhe kërcënuar përmes rrjeteve sociale, viktimën femër  kosovare, (ish të dashurën e tij). Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë së Kosovës./IndeksOnline/