75 Mall Live Search
11:09 / E Shtunë, 07 Tetor 2017 / indeksADMonline

Arrestohet pasi vodhi një kompjuter

Policia e Kosovës bën të ditur se ka arrestuar një person nën dyshimin se ka kryer një vjedhje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar nën dyshimin se i njëjti në shtëpinë e ankuesit mashkull K/Shqiptar ka vjedhur një kompjuter”, thuhet në komunikatën e PK-së.

Më pas, i dyshuari  është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./AktivPress